tworzenie sklepu internetowego

Profesjonalny sklep internetowy – jest nowoczesny i dochodowy. Ważne jest, aby wszystko zaplanować poprawnie, podzielić to na etapy, znaleźć specjalistów, którzy potrafią zrobić wszystko poprawnie.

Jakie są zalety sklepu internetowego ?

itshot-frontend

Koszt wynajmu

Dla sklepu internetowego potrzebny jest tylko hosting lub oddzielny serwer wirtualny. Maksymalnie – 50 dolarów miesięcznie

server

Szybkość startu

Zespół dobrych wykonawców może uruchomić sklep internetowy w ciągu 3 tygodni. Ponadto, następnego dnia po uruchomieniu, jego właściciel będzie mógł uzyskać dochód.

itshot-www

Pokrycie odbiorców

Właściciel sklepu internetowego uzyskuje dostęp do ogromnego rynku, którego oglądalność jest porównywalna z całkowitą liczbą użytkowników Internetu w kraju

itshot.pl-dedykowane-oprogramowanie

Stała dostępność

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – Twój sklep jest zawsze dostępny. Nawet kiedy śpisz.

network1

Prog wejścia

Koszt otwarcia jest znacznie niższy niż otwarcia fizycznego sklepu.

itshot.pl-tworzenie_baz

Koszt utrzymania

Ze wszystkich kosztów niezbędnych do utrzymania sklepu internetowego, wystarczy zapłacić za hosting i wynagrodzenie asystenta sprzedaży i
specjalisty SMM / SEO.

itshot paczka

Szeroki asortyment towarów

Nie wymaga dużo miejsca na towary

share picture IT usługi

Automatyzacja

Większość procesów w sklepie internetowym może być w pełni zautomatyzowana: od dodania towaru do serwisu, aż po rejestrację i potwierdzenie zamówienia.

itshot.pl_plan_fakt

Analityka

Jedną z głównych i być może najważniejszych zalet sklepu internetowego jako firmy – jest analityka

Stworzenie sklepu internetowego

Jeśli spojrzymy na najnowsze trendy, myślę, że wkrótce będzie odwrotnie: właściciele sklepów internetowych zaczną się zastanawiać, czy potrzebne im są wszystkie problemy związane z tradycyjnymi sklepami, jeśli dochody z tych źródeł są porównywalne.

Chociaż, jeśli spojrzeć na najnowsze trendy, myślę, że wkrótce będzie odwrotnie: właściciele udanych sklepów internetowych zaczną się zastanawiać, czy potrzebują tego bólu głowy z offline sklepów detalicznych, jeśli dochody z tych źródeł są porównywalne.

itshot.pl_sklep-internetowy-tworzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *