doradztwo informatyczne

Jak dokonać właściwego wyboru wdrożenia w dziedzinie IT?
Zamów konsulting IT. Znajdź najlepsze rozwiązanie i rozwijaj swój biznes.

server

Serwery

Wybór konfiguracji i oprogramowania do realizacji projektu. Możliwość korzystania z własnych dedykowanych lub wynajętych serwerów wirtualnych.

network1

Projekt internetowy

Wypełnij założenia projektu i uzyskaj plan realizacji z terminami i cenami. Ocena konkurencji, porady dotyczące promocji i rozwoju zasobu internetowego

diamond dla IT SHOT

Infrastruktura sieciowa

Wybór usługodawcy i dostawcy sprzętu w celu spełnienia wymagań. Ocena kryteriów jakościowych i ilościowych. Pojemność kanału i redundancja

Kiedy istotne są usługi doradztwa IT?

Jakość usług IT rośnie z każdym rokiem. Już dziś trudno jest zapewnić konkurencyjność biznesu bez korzystania ze skutecznych usług informatycznych.
W takim przypadku podejmowanie decyzji zależy głównie od celów oraz budżetu na wdrożenie takich rozwiązań. Aby ocenić i wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie, potrzebne jest doświadczenie.

Jak dokonać właściwego wyboru wdrożenia w dziedzinie IT? Zamów konsultacje i uzyskaj najlepsze rozwiązanie.

consulting IT

Dla istniejącej firmy

Rozumiesz, że konieczny jest rozwój firmy. Jest to ulepszenie istniejących procesów oraz wprowadzenie nowych usług i kanałów dystrybucji. Naszym atutem jest doświadczony zespół specjalistów z różnych dziedzin IT. Dlatego możemy zaplanować wprowadzenie nowych lub ulepszenie istniejących usług, biorąc pod uwagę ciągłość Twojej działalności.

Dla nowej firmy

Czy masz pomysł na utworzenie nowej firmy lub rozwinięcie już istniejącej? Chcesz ocenić i zaplanować wdrożenie pod kątem niezbędnego i wystarczającego zestawu zasobów sprzętowych i programowych? Jesteśmy w tym niezawodni. Każdego roku uruchamiamy ponad 20 nowych projektów.

Podczas planowania bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • określenie niezbędnego i wystarczającego zestawu sprzętu i oprogramowania
  • wybór dostawców sprzętu i usług
  • zapewnianie ciągłości biznesu
  • ocena i minimalizacja ryzyka
  • bezpieczeństwo usług
  • działanie testowe
  • szkolenie personelu
  • uruchomienie
  • okazja rozwoju i skalowania
  • indywidualne wymagania techniczne i organizacyjne

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami, a na pewno wysłuchamy twoich życzeń i wymagań dotyczących działania systemów w dziedzinie technologii informatycznych. A potem zaoferujemy skuteczne rozwiązania IT, biorąc pod uwagę możliwość ekspansji w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *