Outstaffing usług IT

Outstaffing – zaopatrz się w pracownika IT bez zwiększania personelu firmy. Skorzystaj z pomocy personelu zewnętrznego i uzyskaj do konsultacji zaufanego specjalistę z mentorem i całym działem IT.

desk IT

Miejsca pracy

Utrzymanie miejsc pracy pracowników, komputerów, laptopów, drukarek i telefonii

server

Konfigurowanie serwerów

Usługi dla biznesu na serwerach dedykowanych i wirtualnych. Poczta, hosting, bazy danych itp.

network1

Sieci i kanały danych

Konfigurowanie sieci lokalnej w biurze, w tym Wi-Fi i dostęp do Internetu, łączenie biur

Do czego służy outsourcing IT?

W przypadku małych i średnich firm utrzymanie specjalisty IT nie zawsze jest opłacalne ekonomicznie. Jest to usługa outstaffing, którą jesteśmy gotowi zaoferować. Znalezienie wykwalifikowanego informatyka zajmuje dużo czasu. A złożoność wyboru polega na ryzyku niespójności deklarowanej wiedzy i umiejętności kandydata do wymaganego poziomu. W rezultacie trudności w zapewnieniu ciągłości działalności. Jest to szczególnie zauważalne, gdy potrzebujemy pomocy specjalisty w bardzo krótkim czasie.

Z naszą pomocą otrzymasz specjalistę o niezbędnym poziomie wiedzy i umiejętności. A także każdy z naszych pracowników w outstaffingu ma przydzielonego bardziej doświadczonego specjalistę. Z reguły rozwiązania dla konkretnych zadań są omawiane indywidualnie dla każdej firmy, w oparciu o zgromadzone doświadczenie całego naszego zespołu. Całkowite doświadczenie w dziedzinie IT wynosi ponad 50 lat.

outstaffing-it
Jakiego rodzaju specjalistów od outstaffingu IT możemy zaoferować?

Wszystko związane z konfigurowaniem miejsc pracy dla pracowników i sieci lokalnej. Tak zwani specjaliści ds. Wsparcia technicznego w biurze. Usługi wyższego poziomu w zakresie konfiguracji serwerów i sprzętu sieciowego to nasza specjalność. Konsolidacja biura, dostęp VPN, rezerwacja kanałów i więcej.
Często przychodzą prośby o specjalistów w branży internetowej: webmasterów, menedżerów treści, specjalistów SEO i SMM. Możemy zaoferować te usługi tylko na zasadach outsourcingu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami, a na pewno wysłuchamy twoich życzeń i wymagań dotyczących działania systemów w dziedzinie technologii informatycznych. A potem zaoferujemy skuteczne rozwiązania IT, biorąc pod uwagę możliwość ekspansji w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *